Чиновник.info

Новости

02.12.2019
Погода на Київщині та у столиці 3-го грудня

Погода на Київщині та у столиці 3-го грудня

02.12.2019 Новости

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

На Київщині та в столиці3 грудня у вівторок прогнозується прохолодна погода з температурою повітря, яка буде коливатися в межах -3⁰…-2⁰ вночі, а вдень -1⁰…+1⁰. Вітер північно-західний із швидкістю 2-3 метри за секунду. На дорогах ожеледиця. Протягом дня хмарно та можливі опади у вигляді снігу

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) очікується вітряна погода, швидкість вітру до 5 метрів за секунду, а також слабкий сніг. Температурні показники знаходитимуся в інтервалі -1⁰…+1⁰ вдень та -3⁰…-2⁰ вночі. Можливий слабкий туман.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) на дорогах ожеледиця, а температура навколишнього середовища буде становити -3⁰…-2⁰ вночі та -1⁰…+1⁰ вдень. Протягом дня хмарно. Вітер північно-західний із поривами до 4 метрів за секунду. Очікується незначний сніг.

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у "Фейсбуці".

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) прогнозується прохолодна та волога погода. Вранці дороги вкриються ожеледицею, а стовпчики термометрів вночі опустяться до -3⁰. Вдень буде тепліше, повітря прогріється до +1⁰. Можливий сніг.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) також передбачається прохолодна погода з опадами у вигляді снігу. Температурні показники повітря будуть в межах -1⁰…+1⁰ вдень, та -4⁰…-2⁰ вночі. На дорогах ожеледиця.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) протягом дня хмарно та прохолодно. Температура навколишнього -4⁰…-2⁰ вночі, а вдень -1⁰…+1⁰. На дорогах ожеледиця. Швидкість вітру 2-3 метри за секунду.

У Києві стовпчики термометрів будуть показувати -1⁰…+1⁰ вдень та -3⁰…-2⁰ вночі. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний із швидкістю 2-3 метри за секунду. Протягом дня хмарно та можливий сніг.


Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/12/02/pogoda-na-kiyivshini-ta-u-stolici-3-go-grudnya/”