Чиновник.info

Новости

04.12.2019
Українські миротворці вирушили в Конго

Українські миротворці вирушили в Конго

04.12.2019 Новости

<p>На Львівщині відбулися урочистості в рамках планової заміни особового складу українського національного контингенту місії ООН зі стабілізації в Конго</p> — Українські миротворці вирушили в Конго

На Львівщині відбулися урочистості в рамках планової заміни особового складу українського національного контингенту місії ООН зі стабілізації в Конго

Об этом сообщает http://pozitivnosti.netБільше сотні військовослужбовців першої групи українських миротворців полетіли в Конго


Для українського національного контингенту місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго почалася вже одинадцята ротація особового складу в цій країні.


Про це повідомляє в середу, 4 грудня, АрміяInform.


Зазначається, що вчора, 3 грудня, у місті Новий Калинів на Львівщині відбулися урочистості в рамках планової заміни особового складу українського національного контингенту місії ООН зі стабілізації в Конго.


Після урочистого вишикування більше сотні військовослужбовців першої групи українських миротворців вирушили в Міжнародний аеропорт Львів імені Данила Галицького.


Усім 250 військовослужбовцям, які проходитимуть службу в непростих кліматичних і санітарно-епідеміологічних умовах, зроблено необхідні щеплення.


До слова, у листопаді українські миротворці завдали повітряного удару з використанням штатного озброєння Мі-24 по бойовиках у Демократичній Республіці Конго.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/society/ukrajinski-mirotvorci-virushili-v-kongo-644535.html”