Чиновник.info

Новости

19.11.2019
“А чому Франківськ зміг?”: депутатка Садового зганьбила мера за сміттєву проблему (фото)

“А чому Франківськ зміг?”: депутатка Садового зганьбила мера за сміттєву проблему (фото)

19.11.2019 Новости

Депутатка Одеської міської ради від партії “Самопоміч” Ольга Квасніцька присоромила владу міста за неспроможність впоратись зі сміттям.

Об этом сообщает http://platzdarm.org

Обраниця виклала у своєму “Фейсбуці” світлини, зроблені в Івано-Франківську, показавши, з кого повинна брати приклад одеська мерія.

“Нам обіцяли збудувати сміттєпереробний завод, між тим навіть таких засобів не маємо. Чому Івано-Франківськ зміг, а Одеса ні? Ваша відповідь…”, – прокоментувала Квасніцька.

У коментарях до допису депутатки одесити саркастично відповіли на її запитання, зазначивши, що міський голова Одеси – “надійний господарник”, а також нагадали, що у Івано-Франківську монополію влади мають представники ВО “Свобода”. Міським головою, як відомо, є екснардеп від “Свободи” Руслан Марцінків, а найчисельніша фракція – у його ж політичної сили ВО “Свобода”.

До слова, представників “Самопомочі”, членом якої є сама депутатка Квасніцька, у міській раді Івано-Франківська усього шість. Тим часом монополію влади (міського голову й засновника партії Андрія Садового, а також більшість у складі депутатського корпусу) “Самопоміч” має у Львові, де кілька років тому сталася сміттєва криза.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/a-chomu-frankivsk-zmig-deputatka-sadovogo-zganbyla-mera-za-smittyevu-problemu-foto_1108831.html”