Чиновник.info

Новости

18.06.2021
Підозра – за погрози журналісту: депутат Тернопільської облради може сісти на 3 роки

Підозра – за погрози журналісту: депутат Тернопільської облради може сісти на 3 роки

18.06.2021 Новости

18 червня Тернопільська окружна прокуратура повідомила про підозру депутату облради за погрозу журналісту місцевого ЗМІ. Про це розповів керівник Тернопільського відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції» Микола Сивирин.

Депутат Тернопольської обласної ради Олег Валов. Фото: з відкритих джерел

Раніше тернопільські активісти "Стоп корупції" повідомили, що редактор тернопільського видання “Береж.Інфо” Володимир Якимов оприлюднив аудіозапис погроз на його адресу з боку ексзаступника Тернопільської облради, а нині депутата Олега Валова. За заявою Якимова, 7 квітня депутат зателефонував йому з погрозами “фізичною розправою у зв’язку зі здійсненням ним законної журналістської діяльності”. Бурхливу реакцію тернопільського обранця викликав оприлюднений раніше матеріал , де згадують благодійний фонд, у якому задіяна дружина депутата.

Об этом сообщает Правда ЮА

«Зроблю так, що ти жити тут не будеш», «я вас нах… поламаю всіх! Ви не уявляєте, з ким ви зв’язуєтесь…», — таким інтелігентним текстом, рясно насиченим нецензурними висловами, депутат Тернопільської обласної ради Олег Вялов поспілкувався з місцевим журналістом Володимиром Якимовим.

Тернопільський осередок ВГО «Стоп корупції» підтримали журналіста. Активісти зазначили, що місцева поліція відреагувала оперативно та зареєструвала кримінальне провадження. Інцидент викликав неабиякий громадський резонанс.

18 червня Управління комунікації Національної поліції України на офіційному сайті за погрози журналісту.

"Працівники сектору захисту інтересів суспільства і держави та слідчі поліції Тернопільщини встановили, що у квітні цього року до редактора однієї з газет зателефонував депутат Тернопільської обласної ради. У ході розмови депутат погрожував журналісту фізичною розправою у зв’язку зі здійснення ним професійної діяльності.

У ході досудового розслідування було призначено ряд криміналістичних експертиз, за результатами яких було підтверджено причетність депутата до вказаного кримінального правопорушення», — йдеться в офіційному повідомленні.

Депутата підозрюють у погрозах або насильстві щодо журналіста у зв’язку зі здійсненням ним законної професійної діяльності. Санкція статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

«Дотиснули!», — так прокоментував роль громадських активістів у цій справі Микола Сивирин.

Зазначимо, Тернопільський регіональний осередок ВГО «Стоп корупції» був офіційно відкритий у грудні 2020 року.

Читати також:
Забудовників не бачу, про малий бізнес не забуваю: як Держгеокадастр малі кафе інспектує Розірвані зв’язки та одяг: в Ізюмі на сесію депутати проривалися з боями крізь поліцію Столичні антикорупціонери домовились про співпрацю із PFCU (фото)
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/pidozra-za-pogrozy-zhurnalistu-deputat-ternopilskoyi-oblrady-mozhe-sisty-na-3-roky/”